Apolka a jó tündér

zenés mesejáték

2018. december 20-án került sor iskolai karácsonyi műsorunkra, ami Apolkáról, a jóságos tündérről szólt. Apolka, aki egy távoli kisvárosban, „Boldogságfalván” élt, amerre csak járt, csupa örömöt és boldogságot hozott az emberekre. A békétlenkedőket lecsillapította, a veszekedőket kibékítette, az elégedetlenkedőket megnyugtatta. Élt azonban a városban valaki, aki nem volt olyan boldog, mint Apolka, aki egyáltalán nem örült a meghitt téli pillanatoknak, és barátai sem voltak. Talán még a karácsonyt sem várta. Ő volt Duzzancs, egy magányos, örökké zsémbelő és zsörtölődő kislány, aki nagyon haragudott Apolkára. Hogy mi történt a két főhőssel, hogyan alakult kapcsolatuk? Aki kíváncsi rá, nézze meg az előadásról készült felvételt!

Ha a videó nem látható, mert böngészője nem támogatja a HTML5 formát, frissítse a legújabb verzióra a böngészőjét.